Два робітники, працюючи разом, можуть виконати завдання за 4год. За скільки годин може виконати

завдання кожен робітник, працюючи самостійно, якщо один з них може це зробить на 6год. швидше, ніж інший?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Екатерина.

4*2=8.8-6=2  один за 8 а другой за 2