Сума трьох чисел 902,сума першого і другого 683,другого і третього 609.Знайти кожне число.


Ответы на вопрос

Отвечает Греков Валера.
902-683=219 (третье число)
902-609=293 (первое число)
902-(219+293)=390 (второе число)
Ответ:219,293,390