Пойыз 1сағатта екі қала арақашықтығының 1/3 бөлігін жүрді.пойыз бірінші қаладан екінші қалаға неше

сағатта барады

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.
1/х=1/3
х=1×3/1
х=3
ж/бы:3 сағатта жетеді