Одна сторона трикутника дорівнюэ 38 см ,друга сторона на 16 см менша від першої,а третя-у 2 рази

більша за другу. Обчисліть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.
38-16=22 см - друга сторона
22*2=44 см - третя стор
38+22+44=104 см - периметр