Обчисли.Виконай перевірку дією віднімання 174+357, 675-258 , 469+151


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Андрей.
174+357=531..675-258=417..469+151=620
Отвечает Мушкаева Маша.
1)а)174+357=531
1)б)531-357=174
1)в)531-174=357
2)а)675-258