Сума трьох чисел дорівнює 70.Перше число - 21,друге - на 3 менше,ніж перше.Чому дорівнює третє

число?

Ответы на вопрос

Отвечает Канаев Артём.
21-3=18 - 2 число
21+18=40
70-40=30 -3 число