Периметр прямокутника 48 см його довжина в 5 раз більше за ширину. Знайдіть довжини боків

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Красотка Лиза.
(х+5х)*2=48
6х=24
х=24/6
х=4 ширина
5х=5*4=20 см длина