Теплохід від Херсона до Києва йде 4 доби, а від Києва до Херсона - на 1 добу менше . Скільки годин

іде теплохід від Киева до Херсон ?

Ответы на вопрос

Отвечает Есенкова Лиза.
1) 4-1=3 
відповідь;3 доби йде теплохід від Херсона до Києва

Отвечает Корнилова Оксана.
4-1=3 доби
у 1 добі 24 години
3*24=72години