Дві іграшки мали однакову ціну. Потім одна з них подешевшала на 5%, а друга на 10%. Після цього

різниця в ціні іграшок стала 4 гр. Якою стала ціна дешевшої іграшки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.
X-y=0
0,95x-0,9y=4

-0,9x+0,9y=0
0,95x-0,9y=4

0,05x=4
x-y=0

x=80
y=80

Y подешевела на 10%, значит стала стоить 72 гр.