Помогите пожалуйста! Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3 3/4 см, його довжина у 5 1/3

рази більше за ширину, а висота становить 80% довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда. Заранее спасибо!))

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.
Ширина = 3 3/4 см
Длина = 5 1/3 * 3 3/4 = 16/3 * 15/4 = 4/1 * 5/1 = 20 см
Высота = 20 * 80% = 20 * 0,8 = 16 см

Объём = 3 3/4 * 20 * 16 = 3,75 * 20 * 16 = 1200 куб.см