У першу машину заправили 20 л бензину а у другу 30 л такого самого бендзину водій другой машини

заплатив на 150 грн більше ніж першой скільки грошей заплатив окремо кожний водій за бендзин

Ответы на вопрос

Отвечает Вакуленко Вова.
(20+30)-150=50-150=100