У трикутнику з кутом 120° сторони утворюють арифметичну прогресію з різницею 1 см. Знайти периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Матвей.
Теорема косінуса а квадрат дорівнює б квадрат плюс с квадрат мінус вс на косінус кута а
 a^{2}= b^{2} +c^{2} -b*c* cos  \alpha
 x^{2} =(x+1) ^{2} + (x+2)  ^{2} -  (x+1) (x+2)  cos< \alpha
так ти дізнаїшся х потім  [tex] x+ (x+1)+ (x+2) =   периметер