Юрко купив кольровий олівець за 40 к.,а Миколка - 3 конверта без марок, по 9 к. кожний. Хто

зхлопчиків заплатив більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Виктория Мелестова.

3*9=27(к) заплатив Миколка за 3 конверти;
40-27=13(к) 
Выдповідь: Юрко заплатив більше Миколки на 13 копійок.

Отвечает Иванова Кристина.

9х3=27 
Юрко  заплатив більше ніж Микола