Областю визначення періодичної функції y=f(x) з періодом T=6 є множина дійсних чисел. Знайдіть

f(-2), якщо f(10)=-7

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Дмитрий.
f(-2)=f(-2+2Т)=f(-2+2*6)=f(10)=-7