Запиши число 100за допомогою п' яти однакових цифр і арифметичних дій.Знайди не менше трьох

розв'язків.

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Татьяна.
20+20+20+20+20=100
10+10+10+10+10×2=100
Отвечает Ефремов Илья.
(5+5+5+5) * 5 = 100
((5+5) + (5+5)) * 5 =100
5*5*5 +5*5 = 100