Автомобиль проихав по шосе 292 км на 4 годины а по грунтовий дорози 76км за 2 год.На скилькы бильша

щвыдкисть автомобиля по шосе ниж по грунтовий дорози?(РОЗВ8язання)

Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Мейрамбек.
1) 292:4=73(км/год)-швидкість по  шосе;  2) 76:3=37(км/год)-швидкість по грунтовій дорозі;  3) 73-37=36(км/ год)                                                                                                            Відповідь:на 36км/год. більша швидкість автомобіля по шосе, ніж по грунтовій дорозі.