Допоможіть розвязать задачу.Два туристи розповідали один одному про своі походи пішки.Один сказав,

що пройшов 80км за 4дні дуже складною дорогою, а другий розповів, що його рекорд - 120 км за 6днів. хто з них рухався швидше.

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Эля.
80÷4=20 (км)-за 1дн. 1турист
120÷6=20 (км)-за 1дн. 2турист
В-дь: туристи рухались з однаковою швидкістю.