З автобуса вийшло k пасажирів, а залишилося в 3 рази більше. Скільки пасажирів було в автобусі ?

Склади вираз для розв'язування задачі та обчисли його значення, якщо k=12

Ответы на вопрос

Отвечает Думенко Данил.

надо 12 умножить на 3

12*3=36

Отвечает Довбнич Вова.

Вийшло- k

Залишилось- 3k

Було-?

k+3k-було пасажирів в автобусі

якщо k=12, тоді 12+3•12=48(п)- було в автобусі

Відповідь: 48 пасажирів