Два однакові автомобілі зробили 22 рейси. Перший перевіз 60 т вантажу, а другий- 50 т.Скільки

рейсів зробив кожний автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Катюшка.
1)50×22=1100(т.)-перший автомобіль
2)60×22=1320(т.)
Відповідь: 1-й автомобіль 1100т., другий 1320т..