З міста одночасно у протележних напрямках вирушили два поїзди.Яка відстань буде між поїздами через

3 год.якщо швидкість першого поїзда 80 км/год,а другого 60 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Удовик Владислава.
1)80*3=240(км)-проїде перший
2)60*3=180(км)-проїде другий
3)240+180=420(км)