Для годування поросят привезли 30 л молока в бідоні й ще 7 пакетів молока, по 2 л в кожному.

Скільки всього літрів молока привезли для поросят?(для 2 класа)

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Никита.
1)7*2=14(л.)-в пакетах.
2)14+30=44(л.)
Ответ:44 литра молока  привезли для поросят.