Шаршының ауданы 16 есе өсетін болса ,онда периметрі неше есе өседі


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьев Никита.
A=4 болатын шыгар сонда, S=а×а=4×4=16
P=2а=2×4=8
осылай шыгар формула периметрдики