Від лісової годівниці до старої сосни олень біг 8 хв. зі швидкістю 720 м. за хв. старої сосни до

річки він пробіг за 5 хвилин.Цей шлях був у 4 рази коротший, ніж шлях до сосни. З якою швидкістю олень біг до річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Маргарита.
1) 720 х 8 = 5760 (м)  2) 5760 :4 = 1440 (м)  3) 1440 : 5 = 288 ( м / хв )