Турист ишов на лижах 3 год 20 хв. на дорогу лисом вин витратив 3\5 усього часу . а решту часу йшов

полем .скильки часу турист ишов полем ?

Ответы на вопрос

Отвечает Цвелодуб Люся.
3 ч 20 мин = 200 мин
200:5=40 (мин) - 1/5 пути
40*2=80 (мин) - шёл полем.