мотоцикліст був у дорозі 4 год .і йому ще залишилося проїхати 130 км.З якою швидкістю рухався

мотоцикліст.якщо весь шлях становить 390 км

Ответы на вопрос

Отвечает Жовненко Максим.
390-130=260 км - подолав
260:4=65 км/год - швидкість мотоцикліста
Отвечает Мухамадеев Данил.
390-130=260км проехал 
260/4=65км/ч скорость