У 100 кг морської води міститься 2500 г солі.Скільки грамів солі міститься у 20 кг морської

води?Желательно по действиям

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Кирилл.
1) 2500 : 100 = 25(г) соли мiститься  y 1кг морськоi води
2) 25 * 20 = 500(г) соли
Ответ: 500г соли мicтиться у 20кг морськоi  води.