ПОМОЖЫТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!зменшуване к а выд*эмник виражений часткою чисел б ы 10 знайди значення

рызницы Якщо к=200 а б=180

Ответы на вопрос

Отвечает Коробова Лиза.

к-(б/10) якщо, к=200, а б=180 то, 200-(180/10)=200-18=82
В-дь:  різниця дорівнює 82