Задача 5клас Купили 5кг печива та 4кг цукерок i заплатили 208грв,Скiльки коштуе кiлограм печива i

скiльки коштуе кг цукерок,якщо цукерки дорожчi за печиво у 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.
5х+4*2х=208
13х=208
х=208/13
х=16
16*2=32
ответ 16 грв,32
Отвечает Намсараева Сэсэг.
Х- цена печиво
2х-цена 
цукерок

5х+4*2х=208
5х+8х=208
13х=208
х=208/13=16грн
- цена печиво

2*16=32грн- цена цукерок