Робітник на верстаті обточував 1 кільце за 55 хв.,після вдосконалення-за 38хв.,на скільки меньше

часу вмтратить робітник на обточування 5 кілець. якщо працюватиме з такою самою продуктивністю? помогите написать условие задачи!!плизззз

Ответы на вопрос

Отвечает Мартышкин Алексей.
5*55=275 хв перед вдосконаленням верстата 2) 5*37=185 хв після вдосконалення верстата 3) 275-185=90 хв менше витратить робітник на обточування 5 кілець В. 90 хв