Решите пример 3/20+1/5 заранее спасибо !!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.
1) 3/20 + 4/20 = 7/20
Отвечает Селюнин Евгений.
Сочатку робимо спільні знаменники:треба дріб 1\5 помножити на 4,щоб знаменник також був 20;у нас виходить:3\20+4\20=7\20,зрозуміло?)