Задача: З Квіткового та Сонячного міст виїхали одночасно назустріч один одному Знайко і Незнайко.

Знайко їхав зі швидкістю 56 км/год, що становило 8/11 швидкості руху Незнайка. Через скільки годин після початку руху вони зустрілися, якщо відстань між містами дорівнює 532 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуякшев Леша.
1)56=8/11 * х  
   х=56: 8/11=77км/год(швид. Н.)  
2)56+77=133км/год(общая швид.)  
3)532:133=4год