відстань між двома містами 250км.Із цих міст назустріч один одному одночасно виїхали два

автобуси.Яка відстань була між автобусами коли перший з них проїхав 127км а другий 93км

Ответы на вопрос

Отвечает Вальконина Эвелина.

1) 127+93=220 (км) - проехали всего

2) 250-220=30 (км) - відстань між автобусами