Знайдіть периметр описаного чотирикутника, три послідовності сторони якого дорівнюють 12, 16, 28


Ответы на вопрос

Отвечает Жабаева Алуа.
Для описаного чотирикутника суми протилежних сторін рівні.

Так як 12, 16, 28 - три послідовні сторони, то 12 і 28 протилежні
значить четверта сторона рівна 12+28-16=24
а периметр рівний 2*(12+28)=12+16+28+24=80
відповідь: 80