Спортсмен виконав три стрибки поспіль. Довжина першого стрибка дорівнює 3м,другого - на 28 см

менша, ніж першого, а третього - на 3м 30см меньша ,ніж довжина перших двох стрибків разом.Яку відстань подолав спортсмен за три стрибки

Ответы на вопрос

Отвечает Стрижнев Илья.
1)300-28=272(см) довжина другого стрибка
2)300+272=572см) першого и другого разом
3)572-330=242 см) довжина третього стрибка
4)300+272+242=814см = 8м14см-подолав спортсмен за три стрибки