Черепаха і лінивець рухаються назустріч одне одному. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо

відстань між ними - 9600 м, швидкість черепахи - 3000 м/год, а лінивця - 200 м/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Мацупа Антон.
3000+200=3200(м/год) общ.скорость
9600:3200=3(год) они встретятся