2 класс.с 87.з 8.начертите отрезок АВ длиной 4 см.отложите от начала отрезка 3 см вверх под прямым

углом и поставьте точку С.соедините точки В и С.Ви А.какая фигура у вас получилась? Найдите её периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Алибекова Акерке.

Ответ:

Сторона AB має довжину 4 см.

Сторона BC має довжину 3 см.

Сторона AC - це гіпотенуза прямокутного трикутника і обчислюється за допомогою теореми Піфагора: AC² = AB² + BC², де AB = 4 см і BC = 3 см.

AC² = 4² + 3² = 16 + 9 = 25

Тепер візьмемо квадратний корінь з 25, щоб знайти довжину сторони AC:

AC = √25 = 5 см

Отже, довжина сторони AC - 5 см.

Тепер знайдемо периметр трикутника, додавши довжини всіх його сторін:

Периметр = AB + BC + AC = 4 см + 3 см + 5 см = 12 см.

Периметр вашого трикутника становить 12 см.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шишкова Оксана.

Відповідь:

Покрокове пояснення: