Допоможіть будь ласка 90 у відношенні 5:4.120 у відношенні 2:3​


Ответы на вопрос

Отвечает Антошкина Юлия.

Ответ:

90 у відношенні 5:4 буде 90:72

120 у відношенні 2:3 буде 120:180

90÷5=18

18×4=72, тому 5:4 від 90, буде 90:72

120÷2=60

60×3=180, тому 2:3 буде 120:180