Спортивний костюм коштував 350 грн. Під час розпродажу його ціну зменшили на 20 %. Яку найбільшу

кількість таких костюмів можна купити, маючи 900 грн ? СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 20 БАЛІВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Bezrodnaya Alina.

350 : 100 • 80 = 280 (грн) - коштує костюм зі знижкою

900 : 280 = 3 (шт.) - можна купити костюмів зі знижкою

Отвечает Долматова Мария.

Відповідь:350:100=3,5

3,5•80=280

900:280=3 (60)

Покрокове пояснення: