Аялдамада 12ер адам 9 әйел адам тұрды оның 4-еуі кетіп қалды аялдамада неше адам көлік күтті


Ответы на вопрос

Отвечает Постникова Валерия.

Ответ:

12 ер адам

9айел адам

4-?

12+9=21-44=12

Пошаговое объяснение:

0 1