Найбільше озеро у світі — Каспійське море – має глибину 1,025 км. Озеро Байкал (Росія) — найглибше

у світі. Його глибина на 0,515 км більша за глибину Каспійського моря. Глибина озера Танганьїка (Африка) становить 1,47 км. На скільки Байкал глибший за Танганьїку, а Танганьїка глибша за Каспійське море?

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Артем.

Відповідь:

1. 1.025 + 0.515 = 1.54 (км) - глибина Байкалу

2. 1.54 - 1.47 = 0.07 км = 70 м - Байкал глибший за Танганьїку

3. 1.47 - 1.025 = 1.470 - 1.025 = 0.445 км = 445 метрів - Танганьїка глибша за Каспійське море

Покрокове пояснення: