Допоможіть розв*язати задачу! Ягуар може пробігти 770 м за 35 с, а швидкість тигра на 6м/с менша.

Який шлях може подолати тигр за 45 с ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.

Ответ:

720 метрів при швидкості в 16м на секунду

770:35=22(м/с)

22-6=16(м/с)

16×45=720м

Отвечает Байданов Серікболсын.

Пошаговое объяснение:

спочатку 770м : 35с=22м/с

потім знаходимо швидкість тигра

22м/с - 6м/с= 16м/с

потім знаходимо скільки пробіжить тигр за 45с

16м/с *45 =720м