В учня було 56 зошитів, з яких 4/7 становили зошити в клітинку. Скільки в учня було зошитів у

клітинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Томенюк Сільванка.
1) 56:7*4=32 (56:7=8)(8*4=32)
Відповідь: В учня було 32 зошити у клітинку
Можно кращу відповідь
Можно лучший ответ пожалуйста
Отвечает Гладкий Максим.

Ответ:

32 зошитів

Пошаговое объяснение:

1) 56 : 7 × 4 = 32 ( зошити ) — клітинку