Прошу допоможіть обов'язково з діями це 5 клас4. Середне арифметичне чисел 13,7 та х дорівнює 18,4.

Знайдіть число X.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Юля.

(13,7 + х) : 2 = 18,4

13,7 + х = 18,4· 2

13,7 + х = 36,8

х = 36,8- 13,7

х = 23,1