Щоб застелити підлогу кімнати, довжина якої дорівнює 6 м, а шири- на у два рази менша, взяли

паркетні квадрати. Сторона кожного квадра- та - 2 дм. Скільки паркетних ква- дратів необхідно? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Никита.

Ответ:

6 - 2 = 4 \\ 6 \times 4 = 24 \\ 2dm = 20sm = 0.2m  //0,2*0,2=0,04\\ 24 \div 0.04= 600

600шт