Для учнів першого класу приготовили однакові подарунки . Во всіх подарунках було 120 шоколадок ,

280 цукерок , та 320 горіхів . Скільки учнів в першому класі , якщо відомо що іх більше 30 - ти .

Ответы на вопрос

Отвечает Passagir Victor.
Находим НОД для чисел 120,280,320. для этого разложим на простые множители:
120=2³*5*3
280=2³*5*7
320=2⁵*5
НОД=2³*5=8*5=40 учеников