Одна сторона трикутника дорівнює 44 см, друга сторона на 18 см більша за першу, а третя у 2 рази

менша від другої. Знайди периметр трикутника. БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:1) 44+18=62 (см)-друга сторона

2) 62:2=31(см)-ретя сторона

3) 44+62+31=137(см)-периметр

Покрокове пояснення:

Отвечает Баламут Аня.

Пошаговое объяснение:

1) 44 + 18 = 62 (см) - вторая сторона

2) 62 : 2 = 31 (см) - третья сторона

3) 44 + 62 + 31 = 137 (см) - периметр ∆