ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! твірна конуса дорівнює 1√10 а радіус 1 см. знайдіть об'єм конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Туржанова Аля.

Ответ:

П

Пошаговое объяснение:

l образующая

V=1/3ПR²h

h²=l²-R²

h²=10-1=9

h=3

V=1/3П*1²*3=П