-3/5 : 1 2/7 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Даниил.

1)  - 3/5 : 1 2/7 = - 3/5 : 9/7 = - 3/5 * 7/9 = - 1/5 * 7/3 = - 7/15.

Ответ:  - 7/15.

Отвечает Цветкова Елена.

Відповідь:

- 7/15

Покрокове пояснення:

-+=-

Щоб поділити один дріб на інший, потрібно помножити перший дріб на дріб, обернений другому.

- 3/5 : 1 2/7 = - 3/5 : 9/7 (перевели дріб 1 2/7 в неправильну дріб, (1*7+2)/7 = 9/7 )  = - 3/5* 7/9= (3 та 9 скорочуємо на 3) =  - 1/5 * 7/3 =

= - 7/15