Периметр прямокутника 92 см, довжина 36 см. Знайдіть площу прямокутника. Допоможіть будь ласка

дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

Площа прямокутника становить 360 см²

Пошаговое объяснение:

Візьмемо ширину за х. Маємо —

2х + 2 × 36 = 92

2х + 72 = 92

2х = 92 - 72

2х = 20

х = 20 ÷ 2

х = 10 см

Тоді  площа прямокутника становить 36 × 10 = 360 см²

Отвечает Усен Дінмхаммед.

Ответ:

360см²

Пошаговое объяснение:

36+36=72см( две длинны)

92-72=20см(две ширины)

20:2=10см(одна ширины(сторона))

10*36=360см²(площадь прямоугольника)