До деякого числа додали його 1/5 і в результаті отримали 33,6. Знайди число. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Деврисашвили Никита.

Ответ:

Позначимо шукане число як x. За умовою задачі, ми знаємо, що:

x + 1/5 x = 33,6

Щоб розв'язати це рівняння для x, спочатку скористаємося спільним знаменником і складемо дроби:

6/5 x = 33,6

Тепер можна вирішити це рівняння, помноживши обидві сторони на 5/6:

x = 33,6 × 5/6 = 28

Отже, число, яке ми шукали, дорівнює 28.